Вікна

Основним напрямком є металопластикові вікна Steko.

 

plast_window_1Металопластикові вікна Steko – це сучасні технології, стиль і високоякісні матеріали! Виготовляються з профілю ПВХ, який армований сталлю. Це забезпечує відмінні експлуатаційні якості і прекрасну міцність наших виробів. Наші вікна вигідно відрізняються довговічністю і стійкістю до всіх видів погодних впливів Ми даємо гарантію 7 років на наші вироби і відповідаємо за свої слова! Вікна Steko відзначені сертифікатами якості європейського рівня, відрізняються екологічністю і не виділяють шкідливих речовин, а також відповідають всім стандартам пожежної безпеки.

 

 

Що таке склопакет?

 

Склопакет, як відомо, це монолітна конструкція, яка складається з двох або більше листів скла, які герметично з’єднані між собою. Це основна і найбільша за площею частина більшості світлопрозорих конструкцій, в тому числі і металопластикових вікон Steko.

 

68657565

Конструктивно, вироблені нами склопакети бувають однокамерні або двокамерні. А ось їх «склад» може сильно варіюватися залежно від необхідності замовника.

 

Скло можуть бути стандартні, марки М1 і М0, так і енергозберігаючі, багатофункціональні, декоративні, «броньовані» або рефлекторні. Внутрішньо ж простір може бути заповнене як повітрям, так і аргоном.

 

Комбінація з тих чи інших елементів дозволить «наповнити» склопакет поруч необхідних характеристик, щоб він ідеально справлявся з своїм завданням.

 

satin_bianco1Окрім вікон для будинку або офісу, Вам обов’язково знадобляться нові стильні підвіконня, якісні відливи і москітні сітки. Компанія Steko плідно співпрацює з передовими європейськими та українськими виробниками аксесуарів і комплектуючих, чия продукція перевірена часом і сотнями тисяч задоволених клієнтів. Безліч колірних рішень дозволять вдало вписати все в інтер’єр і надати вашим вікнам класний і привабливий зовнішній вигляд. Також, вам обов’язково варто купити москітну сітку, так як вона захистить вас від комах, які будуть злітати на світло, порушуючи ваш спокійний солодкий сон.